A PATONA biztonsági hálózati tápkábel kifejezetten a nagy igénybevételnek kitett professzionális környezetekbe készült. A kábel egyik végén egy szabványos, földelt Schuko (Type F) csatlakozó, a másikon pedig egy IEC C13 (Cold Appliance) aljzat található. Ez a leggyakoribb csatlakozási forma stúdióvukuknál, asztali számítógépeknél, professzionális videós monitoroknál és számos egyéb fotós kiegészítőnél.
A kábel legfőbb előnye az 5 méteres hossza, amely lehetővé teszi, hogy eszközeit távolabb helyezze el a fali aljzatoktól anélkül, hogy bizonytalan minőségű hosszabbítókra lenne szüksége. A VDE tanúsítvány és a 3x1,00 mm² keresztmetszetű belső erek garantálják a maximális biztonságot és a stabil áramátvitelt, megvédve értékes eszközeit a túlmelegedéstől vagy az elektromos zavaroktól. A tartós, rugalmas külső szigetelés ellenáll a rendszeres hajlításnak és a stúdiókban megszokott mechanikai igénybevételnek.
Jellemzők:
- Csatlakozó 1: Schuko (földelt hálózati dugó, Type F)
- Csatlakozó 2: IEC C13 (hárompólusú műszer csatlakozó)
- Kábel hossza: 5,0 méter
- Vezeték keresztmetszet: 3 x 1,00 mm²
- Maximális terhelhetőség: 250V / 10A
- Tanúsítványok: VDE minősített biztonsági kábel
- Szín: Fekete
- Felhasználási terület: Stúdióvukuk, monitorok, PC-k, nyomtatók
A csomag tartalma:
- 1 db PATONA biztonsági hálózati tápkábel (C13, 5m)
Biztonsági utasítások és használati útmutató:
- A tápkábelt kizárólag a technikai adatokban megadott feszültségtartományon (max. 250V / 10A) belül szabad használni.
- Kizárólag kompatibilis modellekkel és eszközökkel használható.
- A terméket felnyitni vagy házilag javítani szigorúan tilos és életveszélyes!
- Ügyeljen rá, hogy a kábel ne érintkezzen vízzel, nedvességgel vagy közvetlen hőhatással.
- Soha ne dobja a terméket tűzbe!
- Gyermekektől távol tartandó.
- Használat előtt ellenőrizze a kábel és a csatlakozók épségét. Sérült kábelt (megtört szigetelés, kilátszó vezetékek) szigorúan tilos hálózathoz csatlakoztatni!
- A kábelt ne vezesse éles peremek mentén, amelyek felsérthetik a burkolatát.
- A hálózati csatlakozót ne a vezetéknél, hanem minden esetben a dugasznál fogva húzza ki az aljzatból.
- Ne terhelje túl a hálózatot több nagy teljesítményű eszköz egyidejű, sorolt csatlakoztatásával (pl. elosztók halmozása).